"Kompleksowe zagospodarowanie terenów zieleni" M.Wiśniewski 501-725-876 kaktus-ogrody@wp.pl

BLOG

Poznań · Luboń · Komorniki · Mosina · Puszczykowo · Skórzewo · Dąbrówka · Stęszew · Rokietnica

Taras z kostki brukowej z zadaszeniem

Zastanawiasz się nad zbudowaniem swojego własnego tarasu? Rozważasz zaaranżowanie go między innymi dzięki kostce brukowej? Przeczytaj poniższy artykuł a odpowiemy Ci na pytanie dlaczego warto to zrobić. 

Taras z kostki brukowej – rozwiązanie które zyskuje na popularności 

Taras z kostki to rozwiązanie, które w ostatnim czasie jest coraz bardziej popularne. Wykorzystanie kostki brukowej w połączeniu z kostką wokół całej posesji to idealne rozwiązanie w szczególności dla domów w stylu mieszczańskim. Oczywiście rodzaj, kolor oraz kształt kostki brukowej możemy dopasować według swoich osobistych preferencji. Warto jednak w tym przypadku dobrać ją względem elewacji budynku, aby wspólnie idealnie się komponowały. 

Dlaczego warto postawić na taras z kostki brukowej?

Dzięki temu będzie on bardzo trwały oraz odporny na skrajne temperatury. Tym samym nie będzie sprawiał nam problemów zarówno podczas mrozów jak i trzydziestostopniowych upałów. Kostka na tarasie będzie również niezwykle łatwa do utrzymania w czystości. W celu jej zachowania wystarczy, że raz na tydzień ją zamieciemy bądź wyczyścimy wodą, w szczególności taką pod wysokim ciśnieniem. Co więcej, powierzchnia samej kostki brukowej jest stabilna, twarda, a także odporna na ścieranie. Taras z kostki brukowej to więc bardzo komfortowe rozwiązanie, nad którym zdecydowanie warto się zastanowić. 

Nowoczesny taras z kostki brukowej to zadanie, które można wykonać na własną rękę? Niestety jeżeli chcemy, aby zostało to wykonane w prawidłowy sposób, lepiej postawić na profesjonalną firmę. Należy w tym przypadku wykonać podbudowę, a więc utwardzić podłoże, do czego wymagany jest specjalistyczny sprzęt. W naszej firmie posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia oraz maszyny do tego, aby całe zlecenie przeprowadzić profesjonalnie i sprawnie. Bez nich wykonanie tarasu może pozostawiać wiele do życzenia, a w wielu sytuacjach będzie po prostu niemożliwe. Taras z kostki z zadaszeniem to idealne rozwiązanie aby w spokoju spędzać wolny czas ze swoją rodziną, bez obaw o nadmierne promienie słoneczne czy deszcz. Taras zadaszony z kostki brukowej to świetny pomysł dla rodzin z dziećmi, które uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, a jednocześnie w każdej chwili można mieć na nich oko. Taras z kostki brukowej z zadaszeniem będzie atrakcyjnym dodatkiem dla Twojego mieszkania i całej posesji, który zdecydowanie przyczyni się do wzrostu jej wartości. To ogromny plus w sytuacji kiedy zdecydujesz się na jej sprzedaż.

Chcesz nas zatrudnić?

Opowiedz nam o swoim projekcie.

Polityka cookies | Polityka prywatności

Copyright © Kaktus 2020

Firma Kaktus najbardziej aktywnie działa na terenie miejscowości: Poznań, Luboń, Komorniki, Mosina, Puszczykowo, Skórzewo oraz Dąbrówka.

PROJEKT I WYKONANIE: PIOTR JEZIORNY piotr jeziorny strony internetowe luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo Piotr Jeziorny pozycjonowanie stron internetowych luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo