"Kompleksowe zagospodarowanie terenów zieleni" M.Wiśniewski 501-725-876 kaktus-ogrody@wp.pl

BLOG

Poznań · Luboń · Komorniki · Mosina · Puszczykowo · Skórzewo · Dąbrówka · Stęszew · Rokietnica

Podsumowanie – lipiec w wykonaniu Kaktusa

 Kolejny miesiąc pracy w Naszej firmie dobiegł końca. Zrealizowaliśmy pomyślnie kolejne, nowe zlecenia, a także kontynuowaliśmy wcześniej zawarte współpracę. Oto podsumowanie wydarzeń firmowych jakie miały miejsce w lipcu na początku sierpnia!

Nasza firma wykonała przede wszystkim 4 duże zlecenia:

1. Projekt ogrodu w Kobylimpolu w założeniach był dosyć skomplikowanym projektem z wieloma usługami. Zajęliśmy się projektem podjazdu do garażu oraz zaaranżowaniem miejsca przy domu. Przygotowaliśmy teren, zbudowaliśmy i obudowaliśmy taras, a następnie wyłożyliśmy ścieżki oraz podjazd różnego rodzaju kostką. Zgodnie z projektem założyliśmy także trawnik.

2. Kolejny ważny projekt ogrodu realizowaliśmy w Dąbrówce. Zadaniem Naszej firmy było stworzenie projektu ogrodu z wykorzystaniem płyt imitujących drewno oraz białymi i czarnymi kamykami. Ponadto posadziliśmy rośliny i wyłożyliśmy teren trawą. 

3. Zajęliśmy się także wyłożeniem kostki brukowej w Wirach i Tulcach. Nasze usługi obejmowały ułożeniem kostki na przydomowym terenie.

ZREALIZOWANE mini PROJEKTY - Firma Ogrodnicza Poznań

Projekt ogrodu w Kobylimpolu

Data zakończenia: 07.2020
ZREALIZOWANE mini PROJEKTY - Firma Ogrodnicza Poznań

Projekt ogrodu w Dąbrówce

data zakończenia: 07.2020
ZREALIZOWANE mini PROJEKTY - Firma Ogrodnicza Poznań

Kostka w Wirach

Data zakończenia: 08.2020

ZREALIZOWANE mini PROJEKTY - Firma Ogrodnicza Poznań

Kostka w Tulcach

Data zakończenia: 08.2020

Współpraca z firmą Petro Solution

Lipiec był miesiącem w którym poza pojedynczymi zleceniami, kontynuowaliśmy współpracę z firmą Petro Solution. Realizowaliśmy wraz z firmą duże zlecenia do których należały takie usługi jak: drenaż, montaż studni rozsączających, rozprowadzanie instalacji elektrycznej. Firma Petro Solution oferuje przede wszystkim usługi koparko-ładowarką oraz prace związane z użyciem tych maszyn. Dzięki temu bez problemu mogliśmy z ich pomocą realizować prace w postaci korytowania pod kostkę, niwelacji oraz czyszczania terenów, a także porządkowania ich po budowie. Wieloletnie doświadczenie firmy Petro Solution i wysoka jakość ich usług sprawiają, że cieszymy się z możliwości współpracy i mamy nadzieję, że będzie ona trwać jeszcze przez długi czas!

Projekt powstał we współpracy z firmą Petro solution.

Powstało kilka nowych tarasów z kostki

W lipcu Nasza firma ukończyła także kilka mniejszych zleceń, wśród których znalazły się projekty tarasów z kostki brukowej. Są one innowacyjnymi rozwiązaniami stanowiącymi ozdobę ogrodu i jego doskonałe wykończenie. Tarasy wykonane z kostki pasują zarówno do ogrodów klasycznych, jak i nowoczesnych. Mogą być ułożone na wiele różnych sposobów, a także z wykorzystaniem różnych rodzajów i wielkości kostki. Dzięki temu mogą być one idealnie dopasowaną aranżacją w każdym ogrodzie. Prezentują się niezwykle efektownie, wyróżniają się na tle roślin, a także są bardzo wytrzymałe ze względu na materiał z jakiego są wykonane. Kostka brukowa jest odporna na ciężkie warunki klimatyczne, częste zmiany pogody. Jest solidna i łatwa w utrzymaniu. 

Chcesz nas zatrudnić?

Opowiedz nam o swoim projekcie.

Polityka cookies | Polityka prywatności

Copyright © Kaktus 2020

Firma Kaktus najbardziej aktywnie działa na terenie miejscowości: Poznań, Luboń, Komorniki, Mosina, Puszczykowo, Skórzewo oraz Dąbrówka.

PROJEKT I WYKONANIE: PIOTR JEZIORNY piotr jeziorny strony internetowe luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo Piotr Jeziorny pozycjonowanie stron internetowych luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo