"Kompleksowe zagospodarowanie terenów zieleni" M.Wiśniewski 501-725-876 kaktus-ogrody@wp.pl

BLOG

Poznań · Luboń · Komorniki · Mosina · Puszczykowo · Skórzewo · Dąbrówka · Stęszew · Rokietnica

Kostka brukowa – nie tylko miejskie chodniki

Nowy dom, nowy ogród, potrzebują nowego otoczenia i estetycznego zagospodarowania. Praktyczny i wygodny podjazd, przestrzenny i gustowny taras, czy alejki, to istotny szczegół w całości. Nie każdy musi posiadać odpowiednią wiedzę w tej materii, my ją mamy i chętnie służymy fachową ofertą.

Kostka brukowa – doskonała alternatywa dla betonu i mas bitumicznych.

Wygodny podjazd to podstawowy element w codziennym funkcjonowaniu. Przede wszystkim, musi być wykonany z trwałego materiału. Stosowane w poprzednich dekadach nawierzchnie z betonu, czy asfaltu, nie dość, że nie do końca spełniały swą rolę estetyczną, to jeszcze wymagały częstej wymiany lub renowacji.

Proponowane przez nas kostki brukowe, stanowią idealną alternatywę dla tradycyjnych, często nieskutecznych materiałów. Przedstawiając rzetelnie nasz asortyment, zaprzeczamy w sposób praktyczny niesprawiedliwej, złej opinii o kostce brukowej, jako produktowi o ograniczonym zastosowaniu i relatywnie niskiej estetyce. 

Jak prawidłowo ułożyć kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej łączy wiele niezbędnych czynności. Podczas konsultacji, w rozmowach z potencjalnymi klientami, staramy się przede wszystkim udzielić jasnych, czytelnych informacji, jak przygotować podłoże, zanim zostanie położona kostka brukowa nowoczesna.

Zanim zabierzemy się za układanie kostki, nasi pracownicy sprawdzają, czy teren jest odpowiednio przygotowany. Doradzamy klientom, dzięki czemu usługa jest wykonana w pełni profesjonalnie, a koszty są realne i łatwe do określenia. Podłoże musi być odwodnione i utwardzone. Podstawą naszej oferty jest zarówno różnorodność wzorów, jak i rozmiarów, w tym grubości. Rodzaje kostki brukowej dostosowujemy indywidualnie do zamówienia. Wymagające dużej odporności na nacisk podjazdy, czy parkingi, wykonujemy, układając kostkę o znacznie większej grubości, niż chodniki w ogrodowych alejkach lub na tarasach. Estetyczne wykonanie wymaga odpowiedniego zakonserwowania. Stosowany przez naszych fachowców impregnat do kostki brukowej, skutecznie chroni przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych, dzięki czemu profesjonalnie ułożony podjazd, alejka, czy taras, będą cieszyć przez długie lata. Impregnacja ułatwia również bieżącą pielęgnację i czyszczenie nawierzchni. 

Kostka brukowa – wymiary.

W szerokim asortymencie można znaleźć kostkę brukową w różnych wzorach i różnych wymiarach. Różnorodność produktów pozwala dostosować materiał tak, aby móc zachować pierwotny charakter otoczenia lub stworzyć niepowtarzalny, własny ogród, łącząc wymagania i oczekiwania klienta z wymaganiami technicznymi.

Chcesz nas zatrudnić?

Opowiedz nam o swoim projekcie.

Polityka cookies | Polityka prywatności

Copyright © Kaktus 2020

Firma Kaktus najbardziej aktywnie działa na terenie miejscowości: Poznań, Luboń, Komorniki, Mosina, Puszczykowo, Skórzewo oraz Dąbrówka.

PROJEKT I WYKONANIE: PIOTR JEZIORNY piotr jeziorny strony internetowe luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo Piotr Jeziorny pozycjonowanie stron internetowych luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo