"Kompleksowe zagospodarowanie terenów zieleni" M.Wiśniewski 501-725-876 kaktus-ogrody@wp.pl

BLOG

Poznań · Luboń · Komorniki · Mosina · Puszczykowo · Skórzewo · Dąbrówka · Stęszew · Rokietnica

Jakie ogrodzenie wybrać? Wady i zalety poszczególnych rozwiązań

Przestrzeń wokół budynku wymaga właściwego zagospodarowania. Dzięki naszej ofercie systemów ogrodzeniowych inwestorzy mogą skutecznie, a zarazem efektownie, wyznaczyć granice swojej posesji. Jest to kluczowe dla zapewnienia prywatności oraz poczucia bezpieczeństwa.

Wybór ogrodzenia na lata

Jakie ogrodzenie wybrać, aby na długo spełniało oczekiwania? Oferowane przez nas ogrodzenia modułowe wyróżnia solidność konstrukcji. Są one odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Nie ulegają odkształceniom, odpryskom, ani blaknięciu pod wpływem niekorzystnych warunków pogodowych. Montujemy je szybko i sprawnie, dzięki czemu w krótkim czasie można zabezpieczyć swoją działkę. Tego typu ogrodzenia składają się z bloczków prefabrykowanych, dostępnych w kilku wariantach kolorystycznych. Można więc idealnie dopasować je do elewacji budynku, z którą stworzą spójną estetycznie całość.

Ogrodzenia betonowe to propozycja dla wszystkich, którzy szukają praktycznych i wytrzymałych rozwiązań. Nasze płoty z betonu to nowoczesne ogrodzenia. Swoim designem wyparły mury betonowe starszej generacji. Obecnie mają atrakcyjne wzory, takie jak kamień czy palisada, które z pewnością wyróżnią całą nieruchomość. Nie tylko doskonale się prezentują, ale także skutecznie osłaniają dom. Gwarantują niezmienny wygląd i długi czas użytkowania.

Ogrodzenie dużego terenu

Duża, nieogrodzona działka, to problem, z jakim doskonale sobie poradzimy. Bardzo praktycznym wyborem jest w tym przypadku ogrodzenie z siatki. Jest to bowiem tańszy wariant, który sprawdzi się zwłaszcza w trakcie budowy domu jako ogrodzenie tymczasowe. Na kompleksowy system składa się pleciona siatka ocynkowana lub z tworzywa sztucznego, słupki, druty naciągowe i kolczaste, obejmy oraz napinacze. Ogrodzenie takie wykonujemy z podmurówką lub bez. Płoty z siatki mogą być dowolnej wysokości, nawet do 3 m. Dzięki niemu można wytyczyć również poszczególne strefy w ogrodzie, na przykład plac zabaw. A w kolorze grafitowym lub ciemnozielonym wtopią się w otoczenie, nadadzą przestrzeni lekkości i wizualnie ją powiększą. Ciekawie będą też wyglądać wsparte na siatce rośliny pnące, które uatrakcyjnią otoczenie.

Niesłabnącą popularnością wśród naszych klientów cieszy się także ogrodzenie panelowe. Jest to bardzo dobre rozwiązanie do wydzielenia granic sporego terenu. Zapewniamy atrakcyjną cenę oraz szybki montaż paneli do słupków przy pomocy obejm i ustawienie na prefabrykowanej podmurówce betonowej. Malowane proszkowo metalowe przęsła są wytrzymałe i odporne na korozję. Mogą mieć płaską formę lub być z przetłoczeniami. W przypadku tej osłony trzeba się liczyć z widocznością tego, co znajduje się na działce. Polecamy więc obsadzenie jej zimozielonymi krzewami, które przez cały rok stworzą wspólnie estetyczne granice działki. Istnieje również możliwość założenia na nich taśmy ogrodzeniowej, która zabezpieczy przed niechcianymi spojrzeniami postronnych osób.

Chcesz nas zatrudnić?

Opowiedz nam o swoim projekcie.

Polityka cookies | Polityka prywatności

Copyright © Kaktus 2020

Firma Kaktus najbardziej aktywnie działa na terenie miejscowości: Poznań, Luboń, Komorniki, Mosina, Puszczykowo, Skórzewo oraz Dąbrówka.

PROJEKT I WYKONANIE: PIOTR JEZIORNY piotr jeziorny strony internetowe luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo Piotr Jeziorny pozycjonowanie stron internetowych luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo